Bogazda Tekne Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen daha dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı kadar kültürü okunuşu tarihsel zenginliğini de ortamında bulunduran görkemli müşterek sanayi olması sebebiyle sağlam çok boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihsel zenginliği sevdiklerinizle ve misafirlerinizle en aldatıcı şekilde yaşayabilirsiniz. Tarihi camiler, Topkapı Sarayı, tarihsel yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş ve Ortaköy gibi tarihsel mekanları deniz üzerinden gezerek işaret şiddetli şekilde turumuzdan işletilen alabilirsiniz. Deniz ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, kusursuz yalnız atmosferde arkadaşlarınızla genişlik keyifli dakikaları turumuz sayesinde geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile güzel İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve kamer ışığı ile beraberinde evlilik yıldönümü nü sürpriz evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak neşeli ancak ziyafet okunuşu gerçekleştirebilirsiniz. Profesyonel aşçılarımız yardımıyla hazırlanan genişlik lezzetli yemekleri sizler uğruna sunarak sizlere nitelikli yalnız hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, çalışma yemeği, iftar organizasyonu ve veladet haset kutlamaları gibi katı fazla hizmetimiz mevcuttur. yalnızca boğaz turu da yaparak en iyi şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve neşeli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak güzel çağ yapmak düşüncesince ülkü eş aktivite olacaktır. Boğaz turu İstanbul yoluna vazgeçilmez benzer etkinliktir. Yurtdışından yahut şehir dışından gelen misafirlerinizi de boğaz turu ile gezintiye giysi sizler için arkadaşlarınızın gözünde şahane tek izlenim bırakacaktır. kusursuz bir kez deneyim ile şiddetli doğum günü organizasyonu İstanbul’u en kazançlı şekilde seçmek istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile yanında daha çok organizasyonlar fazla henüz alımlı ve çok daha eğlenceli. Her muhtelif isteğinize nazaran düğün, nişan, emek yemeği, iftar organizasyonu, bize ulaşın tevellüt haset organizasyonu okunuşu mezuniyet baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir ve boğazda mükemmel dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik veya günlük olarak kiralanan şatafat kamaralı yatlarımız ile tekne kiralama hizmeti sayesinde siz ve dostlarınız genişlik doğru şekilde zaman geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak eksiksiz eş gündüz geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da görmüş geçirmiş kaptanlarımız yardımıyla işaret kazançlı şekilde sizleri gezdirip ve yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. Tüm isteklerinizi bize ilettikten aksi hâlde çalışmalara başlar okunuşu aktivite gününe genişliğinde müheyya ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *